Kombi Servisi

Kombiler uzun yıllardır hayatımızda bulunmakta ve yaşamımızı kolaylaştırmakta olan bir cihazdır. Kombiler elektronik cihazlar olduğundan kaynaklı arızalanabilmektedir.Peki kombi arızalandığında hangi servisten yardım almamız gereklidir? Bulunduğumuz zamanda hangi servise güvenebileceğimizi bilememekteyiz. Servis ararken güvenilir olsun ve sorunu çözümlenmesini isteriz. Berktaş Teknik Kombi Servisi sizlere güvenli hizmetler sunmakta olan bir firmadır. Sadece güvenli hizmetler değil kaliteli ve sorunsuz servis imkanları da sunmaktadır. Servis yardımı alırken sizlere güvenme vermekte ve asla güveninizi boşa çıkartmamaktadır.

Kış mevsimine girerken yaşam alanınızın ideal sıcaklık seviyesinde olmasını istiyorsanız kombi bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekiyor.Bu bakımlar sırasında cihazla ilgili tüm teknik sorunlar ortaya çıkıyor, olabilecek arızalar önceden tespit ediliyor ve cihazın daha verimli bir şekilde çalışılması sağlanıyor.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Berktaş Teknik Kombi Tamir,Bakım ve Tesisat Temizliği Servisi  kullanıcıların sorunsuz bir kış geçirmeleri için tüm detayları inceliyor ve özenli bir çalışma gerçekleştiriyor. Tüm parçaların sorunsuz çalışıldığından emin olunuyor, gerekli ayarlar gerçekleştiriliyor, su ve basınç oranları incelemeye alınıyor.

Kombi bakımı nasıl yapılır?

Temizlik Kontrol süreci!
Yanma haznesi,
Meme gözenekleri,
Kalorifer dönüş hattı filtresi,
Brülörün sökülüp yıkanması,
Fan motoru… Gibi bölümlerde biriken tozlar temizlenmelidir.
Çakmak ayarı,
Gaz valfi ayarı,
Genleşme tankındaki gaz oranı,
NTC termostat kontrolu.
Bakım işlemi sona erdikten sonra cihaz çalıştırılıp kontrol edilmeli ve tüketicinin gözetiminde son kontroller yapılarak teslim edilmelidir.

Kombiye hangi sıklıkla bakım yaptırmak gerekiyor?

Cihazınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak ve ömrünü uzatmak için belli periyodlarda bakım yaptırmalısınız. Uzmanlar bu bakımların yılda bir sefer gerçekleştirilmesini tavsiye etmektedir. Bilhassa kış mevsiminin yaklaştığı eylül,ekim, kasım ayları, randevu almak için ideal zamanlardır.

Kombi bakımı için servis çağırırken nelere dikkat edilmeli?

Kombi bakımı ve onarımı için profesyonellerden destek almak gerekiyor. Peki servis çağırırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle hizmet alacağınız firmayı yakından tanımalı, personeliyle ilgili bilgiler sormalı ve randevuya ne zaman geleceğini öğrenmelisiniz. Alacağınız bu bilgiler doğrultusunda servis ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. 

Zafer Teknik Yapı