Hakkımızda

Firmamız, 2009 yılında İstanbul'da ısıtma-soğutma, havalandırma (HVAC) sektörlerine hizmet vermek üzere, mekanik   tasarım, taahhüt ve  teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Yetkili ve özel servis olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Diğer firmalardan farkımız ;marka bağımsız, tüm markalara teknik servis hizmetini başarıyla vermemizden gelmektedir.
Toplumsal sorumluluk taşıyan ve bu sorumluluklarını yerine getiren bir kuruluşuz .
İnsan haklarına saygılıyız. Emeğe saygılıyız.Her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındayız.
Çalışanlarımız arasındaki ilişkiler, karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.
Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedeflemekteyiz.
Firma çalışanlarımız, firmanın kuruluşundan önce çeşitli teknik servis firmalarında çeşitli kademelerde çalışmış, verilen hizmetin önemine vakıf, toplam kalite bilgileri ve iş disiplini ile donatılmış olarak işe başlamışlardır.
Halihazırda çalışanlarımız gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli dönemlerde ve değişik firmalarda gereken eğitimleri almaya devam etmektedirler.
Kendi bünyemizde oluşturduğumuz çalışma sistemi sayesinde ,kaliteden ödün vermeden, zamanında ve hızlı servis anlayışı ile tüm marka klıma-kombi , hidrofor ve fan coil sistemlerine hizmetimizi vermekteyiz.
Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren 1 yıl Garanti kapsamındadır.

 

 

Zafer Teknik Yapı